FORTE KUMAŞ 2014 Yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir. Tekstil Örme Kumaş sektöründe İstanbul Esenyurt’ta bulunan 6000 metrekare kapalı alana sahip Örme kumaş Fabrikamızda  profesyonel ekibimizle müşterilerimiz için sürdürülebilir bir değer elde etmeyi hedefliyoruz.

Yenilikçi ve öncü çözümler ile 60 Adet Elektronik - Jakarlı- Transfer grubu & Süprem & Ribana örme makinelerimiz ile günde 5 ton Yılda ise yaklaşık olarak 1.500 tona varan Fantezi örme alanında kaliteli ve özel kumaş üretimimizle hedefimiz pazarımızı proaktif olarak, portfolyomuzu de yeni müşteriler ile genişletip üretim kapasitemizi arttırmak ve Türkiye tekstil üretiminin çıtasını yükselten en saygın ve gelişmiş kumaş üretim alt yapısına sahip olmaktır.

Aynı zamanda, İplik tesisimizde punta ve fantezi büküm yaparak müşterilerimize sürekli olarak dünya standartlarında kaliteli iplik ve kumaşlar sunmaya devam ediyoruz…

Yurtiçinde sağladığımız başarılarımızın yanısıra, uluslararası alanda adını duyurmuş bir çok hazır giyim markaları ile çalışmaktayız.

Üretimimizi Yenilikçi çevre dostu teknolojiler ile destekleyerek sürdürülebilir çevresel büyümeyi amaç ediniyor ve bu konuda gerekli akreditasyonlara son derece önem veriyoruz…


Sertifika
Örgü Makinelerimiz
Sertifika
Fantazi Büküm Makinemiz
Sertifika
Punta
Makinemiz
Sertifikalarımız
Sertifika

300770 OCS Sertifika

Sertifika

300770 RCS Sertifika